Taklampa design Jo Hammerborg Light up the dark

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JO HAMMERBORG, taklampa, modell Orient, koppar och teak, 3 lampskärmar, Fog og Mørup, Danmark, 1960-/70-tal, höjd ca 35, Ø 40 cm

Bruksspår, repor och märken, ej funktionstestad

608990

2019-01-27