Bijouterier
Klubbat för:
1 700 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
BIJOUTERIER, 1900-tal, broscher, örhängen, halsband, pilgrimsmärken mm, ca 40 delar, delvis silver, litet urverk 14 k guld, medaljong med miniatyrmålning, 1945
Kuntoraportti
Slitage, ur med skador och glas saknas
608998
Päivämäärä:
2019-01-26