Peter Freudenthal oljemålning

Peter Freudenthal oljemålning
Peter Freudenthal oljemålning
Peter Freudenthal oljemålning
Peter Freudenthal oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

3 000 SEK

PETER FREUDENTHAL (född 1938): Komposition, signerad och daterad a tergo Peter Freudenthal 2014, olja på duk, ca 50x25cm

609000

2019-01-30