Fåtöljer ett par 1910-tal

Fåtöljer ett par 1910-tal
Fåtöljer ett par 1910-tal
Fåtöljer ett par 1910-tal
Fåtöljer ett par 1910-tal
Fåtöljer ett par 1910-tal
Fåtöljer ett par 1910-tal
Fåtöljer ett par 1910-tal
Fåtöljer ett par 1910-tal
Fåtöljer ett par 1910-tal
Fåtöljer ett par 1910-tal
Fåtöljer ett par 1910-tal
Fåtöljer ett par 1910-tal

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, 1910-tal, stomme av björk, kvadratisk form, klädda i ljus textil, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage, tyget med smärre fläckar

609019

2019-02-27