Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KLAFFBORD, omkring 1900, Karl Johan stil, pyramidmahogny, låda i sargen, höjd ca 73, 85x65 cm, vardera klaff 25 cm
Fläckar, slitage, repor
609036
2019-01-26
Gör en kostnadsfri värdering här