Mjölby intarsia takplafond Tema Light up the dark
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MJÖLBY INTARSIA, takplafond, sannolikt Birger Ekman, 1930/40-tal, art déco, björk och glas, intarsia med blomstermotiv, diameter ca 70 cm
Stor spricka samt lagning på glaskupan, bruksspår
609046
2019-01-27