Mjölby intarsia takplafond Tema Light up the dark

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MJÖLBY INTARSIA, takplafond, sannolikt Birger Ekman, 1930/40-tal, art déco, björk och glas, intarsia med blomstermotiv, diameter ca 70 cm

Stor spricka samt lagning på glaskupan, bruksspår

609046

2019-01-27