Bokhylla Karl Johanstil

Bokhylla Karl Johanstil
Bokhylla Karl Johanstil
Bokhylla Karl Johanstil
Bokhylla Karl Johanstil
Bokhylla Karl Johanstil
Bokhylla Karl Johanstil
Bokhylla Karl Johanstil
Bokhylla Karl Johanstil
Bokhylla Karl Johanstil
Bokhylla Karl Johanstil

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOKHYLLA , Karl Johanstil, 1900-talets första hälft, mahognyfaner, lejontassar, hyllplan flankerade av kolonner, 4 justerbara hyllplan, höjd 155, 135x37 cm

Slitage, repor

609048

2019-01-26