Pottskåp Karl Johan

Pottskåp Karl Johan
Pottskåp Karl Johan
Pottskåp Karl Johan
Pottskåp Karl Johan
Pottskåp Karl Johan
Pottskåp Karl Johan
Pottskåp Karl Johan
Pottskåp Karl Johan

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

POTTSKÅP, fanerat i mahogny, 1800-talets första hälft, Karl Johan, på svärtade kulfötter, invändigt med hyllplan, höjd 76, 37x37 cm

Slitage, ytskador, slagen lucka samt invändigt förstärkt, lösa listdelar medföljer

609068

2019-01-26