Pottskåp Karl Johan
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
POTTSKÅP, fanerat i mahogny, 1800-talets första hälft, Karl Johan, på svärtade kulfötter, invändigt med hyllplan, höjd 76, 37x37 cm
Slitage, ytskador, slagen lucka samt invändigt förstärkt, lösa listdelar medföljer
609068
2019-01-26