Pierre Olofsson litografi
2019-01-30
609084
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PIERRE OLOFSSON (1921-1996): "Intermezzo", signerad Olofsson, 30/45, ca 60x45 cm