Peter Dahl litografi

Peter Dahl litografi
Peter Dahl litografi

Klubbat för:

2 400 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

PETER DAHL (född 1934): Stolta stad - Fredmans Epistel nr. 25, 1984, signerad, provtryck, färglitografi, 43x58 cm

Zustandsbeschreibung

609099

2019-01-30