Klubbat för:
2 400 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
PETER DAHL (född 1934): Stolta stad - Fredmans Epistel nr. 25, 1984, signerad, provtryck, färglitografi, 43x58 cm
Zustandsbeschreibung
609099
2019-01-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner