Stig Lindberg vas Gustavsberg

Stig Lindberg vas Gustavsberg
Stig Lindberg vas Gustavsberg
Stig Lindberg vas Gustavsberg
Stig Lindberg vas Gustavsberg
Stig Lindberg vas Gustavsberg
Stig Lindberg vas Gustavsberg
Stig Lindberg vas Gustavsberg
Stig Lindberg vas Gustavsberg
Stig Lindberg vas Gustavsberg
Stig Lindberg vas Gustavsberg

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STIG LINDBERG (1916-1982), vas, stengods, Gustavsberg, inpressad dekor av rutmönster, glaserad i brunt, signerad Stig L., höjd ca 18 cm

Krackelering

609106

2019-01-26