Kämmer & Reinhardt flickdocka

Kämmer & Reinhardt flickdocka
Kämmer & Reinhardt flickdocka
Kämmer & Reinhardt flickdocka
Kämmer & Reinhardt flickdocka
Kämmer & Reinhardt flickdocka
Kämmer & Reinhardt flickdocka
Kämmer & Reinhardt flickdocka
Kämmer & Reinhardt flickdocka
Kämmer & Reinhardt flickdocka
Kämmer & Reinhardt flickdocka
Kämmer & Reinhardt flickdocka
Kämmer & Reinhardt flickdocka

Klubbat för:

500 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

KÄMMER & REINHARDT BISKVI FLICKDOCKA, 1910-20-tal, huvudet märkt "K*R, Simon & Halbig,Germany 126, 56", insatta blå blund ögon, öppen mun med tänder, blond hårperuk, kulledad "Toddler" kropp i trä och massa, klädd i rödrutig klänng, blå kappa och hätta, 4 plagg medföljer, längd ca 63 cm

Dockans namn är Stina

Kuntoraportti

Sliten peruk fötter med smärre slitage

609115

Päivämäärä:

2019-01-26