Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-tal, fransk tillverkning, marmorskiva, höjd ca 88, 88x44 cm
Nyckel saknas, fanérskador, slitage
609124
2019-01-26
Gör en kostnadsfri värdering här