Inge Törner oljemålning

Inge Törner oljemålning
Inge Törner oljemålning
Inge Törner oljemålning
Inge Törner oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

INGE TÖRNER (1908-1995): Svanar, signerad, daterad 1956, olja på duk, ca 79x148 cm

609136

2019-02-03