David Rosén byrå

David Rosén byrå
David Rosén byrå
David Rosén byrå
David Rosén byrå
David Rosén byrå
David Rosén byrå
David Rosén byrå
David Rosén byrå
David Rosén byrå
David Rosén byrå

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DAVID ROSÉN, byrå, 1950-tal, Nordiska Kompaniet, fanérad i mahogny, draghandtag i mässing, med 6 lådor, brickmärkt NK höjd ca 109, 90x44 cm

Bruksslitage, märken, repor

609150

2019-01-28