Ardy Strüwer färglitografi
2019-01-30
609166
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ARDY STRÜWER (född 1939): "Red pianopalet", signerad och daterad Haut de Cagnes 1989, e/a, färglitografi, 56x76 cm