Dag Björn Hellsing oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DAG BJÖRN HELLSING (född 1923): Kvinna med hästar, signerad DB Hellsing, olja på papper på pannå, ca 70x100 cm, oramad

Smärre skador

609172

2019-01-28