Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DAG BJÖRN HELLSING (född 1923): Kvinna med hästar, signerad DB Hellsing, olja på papper på pannå, ca 70x100 cm, oramad
Smärre skador
609172
2019-01-28
Gör en kostnadsfri värdering här