Samisk kniv

Samisk kniv
Samisk kniv
Samisk kniv
Samisk kniv
Samisk kniv
Samisk kniv

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HELHORNSKNIV, samisk, ristad dekor av nordsamisk typ, skaft i svarvad björk, oidentifierad signatur EJ, daterad 1984, längd

Litet chip vid infästningen till öglan, bruksslitage

609175

2019-02-12