Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HELHORNSKNIV, samisk, ristad dekor av nordsamisk typ, skaft i svarvad björk, oidentifierad signatur EJ, daterad 1984, längd
Litet chip vid infästningen till öglan, bruksslitage
609175
2019-02-12
Gör en kostnadsfri värdering här