Anders Nilsson

Anders Nilsson
Anders Nilsson
Anders Nilsson
Anders Nilsson
Anders Nilsson
Anders Nilsson

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANDERS NILSSON (1859-1936): ´´Cigarettrökaren´´, signerad Anders Nilsson, olja på duk, ca 38x27 cm

609184

2019-01-28