Oljemålning Örtenholm

Oljemålning Örtenholm
Oljemålning Örtenholm
Oljemålning Örtenholm
Oljemålning Örtenholm
Oljemålning Örtenholm
Oljemålning Örtenholm

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GÖTRIK ÖRTENHOLM (1913-2005): Stilleben med flaskor och grönsaker, signerad och daterad G Örtenholm -48, olja på pannå, ca 35x55 cm

609186

2019-01-28