Herman Österlund Arild

Herman Österlund Arild
Herman Österlund Arild
Herman Österlund Arild
Herman Österlund Arild
Herman Österlund Arild
Herman Österlund Arild

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HERMAN ÖSTERLUND (1873-1964): "Kapellet, Arild", signerad H. Österlund, olja på duk, ca 58x66 cm

609194

2019-01-27