Ljuslyktor design H-A Jakobsson Light upp the dark

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HANS-AGNE JAKOBSSON, ljuslyktor, 2 st., modell L 102/32, mässing och bärnstensfärgat glas, 1900-talets andra hälft, etikettmärkta, höjd ca 34 cm

Bruksspår, märken, repor

609196

2019-01-27