Takarmatur Orrefors

Takarmatur Orrefors
Takarmatur Orrefors
Takarmatur Orrefors
Takarmatur Orrefors
Takarmatur Orrefors
Takarmatur Orrefors

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKARMATUR, 1900-talets mitt, troligen Carl Fagerlund för Orrefors, stomme i vit metall, pressglas, diameter ca 32 cm

Bruksslitage, några mindre nagg, ytsmuts, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

609213

2019-01-28