Zdzislaw Przebindowski oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ZDZISlAW PRZEBINDOWSKI (1902-1986, Polen): "Hagia Sophia", olja på pannå, signerad Z. Przebindowski, mått ca 49,5x68 cm

Pannå med fuktskador/böjd

609222

2019-02-03