Kunglig Dansk Musselmalet tallrikar

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ROYAL COPENHAGEN, "Musselmalet", helblond, tallrikar, 10 st, numrerade 1085, stämplade undertill, diameter 23 cm

Smärre slitage

609225

2019-01-28