Tillbaka till katalog

Taklampa 1900-talets mitt

Taklampa 1900-talets mitt
Taklampa 1900-talets mitt
Taklampa 1900-talets mitt
Taklampa 1900-talets mitt

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

800 SEK

Beskrivning

TAKLAMPA, 1900-talets mitt, med halvsfärisk formad skärm i gul glasmassa med randig dekor, stomme i vit metall, höjd ca 40 cm

Konditionsrapport

Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Auktionsnummer:

609227

Datum:

2019-01-28