Carl Hallström oljemålning

Carl Hallström oljemålning
Carl Hallström oljemålning
Carl Hallström oljemålning
Carl Hallström oljemålning
Carl Hallström oljemålning
Carl Hallström oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL HALLSTRÖM (1850-1929): Insjölandskap, signerad C. Hallström, olja på duk, ca 88x133 cm

Duklagning, smärre färgbortfall

609230

2019-01-28