Hans Wegner ´´Cigar chair´´ fåtölj

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

HANS WEGNER, "Cigar chair", fåtölj, Getama, Danmark, modell GE 240, formgivningsår 1950, ek, lösa plymåer, röd klädsel, brännmärkning, sitthöjd ca 39 cm

Bruksslitage, märken, repor

609234

2019-01-28