Väggtelefon Elektrisk Bureau
Klubbat för:
500 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
VÄGGTELEFON, Aktieselskabet Elektrisk Bureau, Kristiania, Norge, fodral i ek med tryckt vapendekor, höjd ca 70 cm
Kuntoraportti
Slitage och smärre skador, nyckel saknas
609250
Päivämäärä:
2019-01-28