Väggtelefon Elektrisk Bureau

Väggtelefon Elektrisk Bureau
Väggtelefon Elektrisk Bureau
Väggtelefon Elektrisk Bureau
Väggtelefon Elektrisk Bureau
Väggtelefon Elektrisk Bureau
Väggtelefon Elektrisk Bureau
Väggtelefon Elektrisk Bureau
Väggtelefon Elektrisk Bureau
Väggtelefon Elektrisk Bureau
Väggtelefon Elektrisk Bureau

Klubbat för:

500 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

VÄGGTELEFON, Aktieselskabet Elektrisk Bureau, Kristiania, Norge, fodral i ek med tryckt vapendekor, höjd ca 70 cm

Kuntoraportti

Slitage och smärre skador, nyckel saknas

609250

Päivämäärä:

2019-01-28