Bordslampa Art Deco-stil

Bordslampa Art Deco-stil
Bordslampa Art Deco-stil
Bordslampa Art Deco-stil
Bordslampa Art Deco-stil
Bordslampa Art Deco-stil
Bordslampa Art Deco-stil
Bordslampa Art Deco-stil
Bordslampa Art Deco-stil

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BORDSLAMPA, Art Deco-stil, 1950-tal, Hillebrand, Tyskland, stomme i mässing, domformad skärm, höjd ca 45 cm

Detta föremål ingår i tema-auktionen "Light Up the Dark"

Bruksslitage, smärre repor och bucklor förekommer, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

609257

2019-01-27