Bordslampa
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BORDSLAMPA, Art Deco-stil, 1900-talets första hälft, fot i lackerad metall, stomme i mässing och teak, skärm i emaljerad metall, höjd ca 41 cm
Detta föremål ingår i tema-auktionen "Light Up the Dark"
Nätanslutningen bytt, bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
609274
2019-01-27