Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BORDSLAMPA, Art Deco-stil, 1900-talets första hälft, fot i lackerad metall, stomme i mässing och teak, skärm i emaljerad metall, höjd ca 41 cm

Detta föremål ingår i tema-auktionen "Light Up the Dark"

Nätanslutningen bytt, bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

609274

2019-01-27