Flaskschatull 1800-tal med 3 flaskor

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FLASKSCHATULL, 1800-talets andra hälft, fanérat i mahogny, 3 flaskor med slipad dekor, nyckel medföljer, höjd ca 29, 30x15 cm

Sprickor, avslag, trasigt lås

609276

2019-01-30