Chritian Dell vägglampa
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CHRISTIAN DELL, modell 6718, saxlampa, 1900-talets mitt, Kaiser Idell Leuchten, Tyskland, stomme i lackerad metall, märkt Kaiser Idell, längd ca 89 cm
Detta föremål ingår i tema-auktionen "Light Up the Dark"
Bruksslitage, färgbortfall, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
609305
2019-01-27