Chritian Dell vägglampa

Chritian Dell vägglampa
Chritian Dell vägglampa
Chritian Dell vägglampa
Chritian Dell vägglampa
Chritian Dell vägglampa
Chritian Dell vägglampa
Chritian Dell vägglampa
Chritian Dell vägglampa

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CHRISTIAN DELL, modell 6718, saxlampa, 1900-talets mitt, Kaiser Idell Leuchten, Tyskland, stomme i lackerad metall, märkt Kaiser Idell, längd ca 89 cm

Detta föremål ingår i tema-auktionen "Light Up the Dark"

Bruksslitage, färgbortfall, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

609305

2019-01-27