Tsuba Japan

Tsuba Japan
Tsuba Japan
Tsuba Japan
Tsuba Japan
Tsuba Japan
Tsuba Japan

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TSUBA, järn, Japan, 1900-talets början, dekor i relief, rester av förgyllning, diameter ca 8 cm

Slitage

609308

2019-01-28