Taklampa
Avslutad
2019-01-29
609313
| Klubbat belopp | 400 SEK |
|---|---|
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKARMATUR, enligt uppgift Tyskland, 1960-tal, skärm i röd och vit akrylplast, diameter ca 50 cm
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen