Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Beskrivning
TAKARMATUR, enligt uppgift Tyskland, 1960-tal, skärm i röd och vit akrylplast, diameter ca 50 cm
Konditionsrapport
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
Auktionsnummer:
609313
Datum:
2019-01-29
Har du ett liknande föremål att sälja?
Gör en kostnadsfri värdering här