Skål i silver

Skål i silver
Skål i silver
Skål i silver
Skål i silver
Skål i silver
Skål i silver
Skål i silver
Skål i silver
Skål i silver
Skål i silver
Skål i silver
Skål i silver
Skål i silver
Skål i silver
Skål i silver
Skål i silver

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅl samt fat och slev i silver 4 dlr, stämplade, faten med prisgravyr, skålens höjd ca 4 samt längd 27 cm, vikt ca 520 g

Bruks och åldersrelaterat slitage

609318

2019-01-31