Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
SAM MIDDLETON (USA, 1927-2015): Komposition, signerad och daterad Middleton ´60, mixed media/collage på kartong, ca 26,5x33 cm
609322
2019-02-28
Gör en kostnadsfri värdering här