Sam Middleton Tema Abstrakt & konkret

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SAM MIDDLETON (USA, 1927-2015): Komposition, signerad och daterad Middleton ´60, mixed media/collage på pannå, ca 30x40 cm

609323

2019-02-28