Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KANDELABRAR, 1 par, tidigt 1900-tal, nysilver, för 3 ljus, höjd ca 47 cm
Ytslitage
609339
2019-01-29
Gör en kostnadsfri värdering här