Klubbat för:
800 SEK
2 000 SEK
GINO TASSINARI (Italien, 1920-2001), 2 st landskapsmotiv, signerade Tassinari, olja på papp, 8x12 cm
Historik: Inköpta från Galleri Kurt Svensson 1979, inköpskvitto medföljer
609340
2019-01-29