Gino Tassinari oljemålningar

Gino Tassinari oljemålningar
Gino Tassinari oljemålningar
Gino Tassinari oljemålningar
Gino Tassinari oljemålningar

Klubbat för:

800 SEK

2 000 SEK

GINO TASSINARI (Italien, 1920-2001), 2 st landskapsmotiv, signerade Tassinari, olja på papp, 8x12 cm

Historik: Inköpta från Galleri Kurt Svensson 1979, inköpskvitto medföljer

609340

2019-01-29