Gunnar Wallin fotografi

Gunnar Wallin fotografi
Gunnar Wallin fotografi
Gunnar Wallin fotografi
Gunnar Wallin fotografi

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUNNAR WALLIN (född 1936): "Tennishall", Tallin Estland, 1970-tal, signerad Gunnar Wallin, 1/20, fotografi, bildyta 20x29,5 cm

609349

2019-01-29