Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ERIK HÖGLUND, skål samt vas, Boda, blå glasmassa med inneslutna bubblor, skålens mått höjd 9, diameter 26, vasens mått höjd 10,5 diameter 10 cm
Smärre slitage och mindre repor
609373
2019-01-29
Gör en kostnadsfri värdering här