Erik Höglund, boda

Erik Höglund, boda
Erik Höglund, boda
Erik Höglund, boda
Erik Höglund, boda
Erik Höglund, boda
Erik Höglund, boda
Erik Höglund, boda
Erik Höglund, boda
Erik Höglund, boda
Erik Höglund, boda
Erik Höglund, boda
Erik Höglund, boda
Erik Höglund, boda
Erik Höglund, boda

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERIK HÖGLUND, skål samt vas, Boda, blå glasmassa med inneslutna bubblor, skålens mått höjd 9, diameter 26, vasens mått höjd 10,5 diameter 10 cm

Smärre slitage och mindre repor

609373

2019-01-29