Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
HÖRNHYLLA, 1900-talets mitt, ekfanér och furu, välvd front, hyllplan, nedtill skåp med två dörrar, höjd ca 218, bredd ca 90, djup ca 51 cm
Slitage, smärre skador, repor
609375
2019-01-29
Gör en kostnadsfri värdering här