Hörnhylla

Hörnhylla
Hörnhylla
Hörnhylla
Hörnhylla
Hörnhylla
Hörnhylla
Hörnhylla
Hörnhylla
Hörnhylla
Hörnhylla
Hörnhylla
Hörnhylla
Hörnhylla
Hörnhylla

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

HÖRNHYLLA, 1900-talets mitt, ekfanér och furu, välvd front, hyllplan, nedtill skåp med två dörrar, höjd ca 218, bredd ca 90, djup ca 51 cm

Slitage, smärre skador, repor

609375

2019-01-29