Berndt Friberg vaser
2019-01-29
609388
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 3 500 SEK |
BERNDT FRIBERG, vas, Gustavsberg studio, 1973, stengods, diskusformad, aniaraglasyr, signerad Gustavsberg studio Friberg och stämplad årsbokstav O, höjd ca 10 cm, diameter ca 15 cm