Klubbat för:
500 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
KOMPASSHUS, sekelskiftet 18/1900, koppar, för 2 ljus, höjd ca 22 cm
Zustandsbeschreibung
Bucklor, åldersrelaterat slitage
609394
2019-01-29
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner