Biblioteksstege
2019-01-29
609395
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BIBLIOTEKSSTEGE, 1900-talets början, lackerad furu, höjd 147, ståhöjd 110 cm
Omlackerad, bruksskador