Spegel Erik Höglund

Spegel Erik Höglund
Spegel Erik Höglund
Spegel Erik Höglund
Spegel Erik Höglund
Spegel Erik Höglund
Spegel Erik Höglund

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERIK HÖGLUND, spegel, Eriksmåla, 1900-talets andra hälft, bemålat trä, etikettmärkt, ca 61x61 cm

Brukslitage

609397

2019-01-29